• Aktivity

  Tělocvik s andílky

  Protože společných chvilek, které tráví prvňáčci se svými andílky ze čtvrté třídy není nikdy dost, rozhodli se prožít středeční tělesnou výchovu společně.

 • Aktivity

  Aerobik s papouškem Kakadu

  V sobotu 29.2. probíhal v Kulturním domě v Senici na Hané maškarní ples. Sál byl plný dětí v nejrůznějších maskách. Mezi nimi poletovalo pestrobarevné hejno papoušků Kakadů. Za zvuků stejnojmenné písničky vzápětí začalo jejich aerobikové vystoupení.

 • Aktivity

  Tonda Obal na malé škole

  V pátek 29.11. naši malou školu navštívil pan Tonda Obal, který nám připomněl, jak důležité je třídit použité obaly a do jakých kontejnerů který patří.

 • Aktivity

  Dopoledne s podzimními skřítky

  V pondělí dopoledne se park za malou školou hemžil různými podzimními skřítky, kteří k nám z přírodní pohádkové říše přišli s listopadovou vílou Barvolístkou a žádali o pomoc.

 • Aktivity

  Den s vitamíny na malé škole

  Čtvrteční dopoledne na malé škole bylo provoněné vůní nejrůznějšího ovoce a zeleniny. Děti je měly všechny možnost nejen ochutnat v obvyklém stavu, ale také vyzkoušet chuť  smoothie.

 • Aktivity

  How are you, kangaroo? aneb Den jazyků na 1. stupni

  Čtvrtek 26.9. děti z prvního stupně prožily velmi slavnostně. Společně oslavovaly Mezinárodní den jazyků. A protože se celý školní rok rozhodly prožít s přírodou, ani tento den nemohl být výjimkou. Spolu se svačinkou a psacími potřebami si děti přinesly spoustu krásných obrázků se zvířátky…