Aktivity

Máme za sebou první třídu

Všech našich 23 prvňáčků se 30.6. slavnostně rozloučilo s první třídou. Odnesli si své zasloužené a velmi důležité první opravdové vysvědčení! Týden před tím se ale ještě na Písmenkové slavnosti pochlubili nejen rodičům, jak krásně se za rok naučili číst. A nejen to!

23.6. odpoledne se náš levandulemi provoněný a rozkvetlý dvůr zaplnil rodiči, prarodiči a dalšími hosty, kteří přes hodinu tleskali těm nejšikovnějším Modráskům, a tajně utírali slzičky dojetí. Byl k tomu opravdu důvod. Všichni žáčci v modrém tričku luštili, zpívali, tancovali, a hlavně četli pohádky na jedničku s hvězdičkou! 

A tak jako v pohádkách všechno dobře dopadne, tak i naše Písmenková slavnost dopadla přímo pohádkově. Děti si slavnostně připily šampaňským a byly pasovány do řádu Čtenářského!

Nechyběly i další dárečky. Tím nejdůležitějším byla kniha od maminky a tatínka! 

Více ve fotogalerií.

Moc děkuji rodičům za spoustu dobrot, pod nimiž se prohýbaly stoly a také svým prvňáčkům za úžasné odpoledne!

Přejeme Vám krásné prázdniny, spoustu zážitků a hlavně sluníčka, dobré nálady a odpočinku!

V září na viděnou!

Prvňáčci, vlastně už druháčci se svými andílky a jejich s paními učitelkami

Skip to content