Aktuálně ze školní družiny

Příměstský tábor ŠD

V týdnu od 12.7 do 16.7.2021 proběhl příměstský tábor pod názvem „Prázdninové dobrodružství“. Tento tábor byl realizován z projektu Ministerstva práce a soc. věcí prostřednictvím RC Pohádka . Tábora, který byl rozdělen na dva turnusy se zúčastnily děti z první až páté třídy. Každý turnus zajišťovaly 2 instruktorky. Podpoření rodiče uvítali možnost přihlásit své děti na tento tábor i přes větší množství dokumentů, které museli vyplnit. Jak rodiče, tak i děti byli nadšeni z množství věcí, sportovního náčiní, kreatinvího materiálu, které byly prostřednictvím tohoto projektu zakoupeny a zapůjčeny. Během táborového týdne byl tento materiál plně využit ve prospěch dětí. Pro děti byl připraven pestrý program – kreativní tvoření, sportovní aktivity, jízda na raftech, trampolíny, vodní bitva, trénink s profesionální trenérkou házené, výlet na Doubravský dvůr a hledání pokladu. Celý týden nám přálo sluníčkové počasí. 

Skip to content