Školní rádio

2022-23

22. 12. 2022 Rádio Žižkov připravilo vánoční podcast. Vysílání se nese v duchu konce kalendářního roku a přicházejících Vánoc. S přáním přichází nejen rádio, ale i naše paní ředitelka. Také se můžete zúčastnit soutěže o pěknou cenu. Na konci vysílání opět ukázka hezké vánoční písničky. 

Podcast ČÍSLO PĚT! Příjemný poslech.

 

16. 11. 2022 Rádio Žižkov připravilo první vysílání v novém školní roce. Poslechněte si novinky a povídání o akcích, nově zařazujeme i ukázku ze zajímavé knihy. Třeba bude pro vás dostatečně inspirující a knihu si přečtete. Na konci vysílání se můžete těšit na ukázku písně Samet, vzniklou k příležitosti výročí sametové revoluce. 

Podcast ČÍSLO ČTYŘI! Příjemný poslech.

2021-22

30. 6. 2022 Poslední vysílání letošního školního roku. Poslechněte si novinky a povídání o akcích, poděkování žáků i příspěvek paní ředitelky. Konečně se dozvíte i NÁZEV NAŠEHO RÁDIA!

Podcast ČÍSLO TŘI! Příjemný poslech.

10. 6. 2022 Po dvou měsících různých činností, školních akcí i povinností přinášíme druhou nahrávku. Nahrávací studio ještě nemáme, ale o prázdninách budeme hledat vhodný prostor. No a také potřebujeme nové lidi! Kdo by si chtěl vyzkoušet mluvení na mikrofon, napište na e-mail p. uč. Jahodovi (karel.jahoda@zssenicenh.cz). Název rádia ještě nemáme, posílejte návrhy až do 24. 6. 2022. Před prázdninami plánujeme poslední vysílání a v něm se dozvíte, který nápad zvítězil.

Podcast ČÍSLO DVĚ! Ať se vám líbí.

8. 4. 2022 V rámci výuky mediální výchovy jsme s redakcí Školníčku a dobrovolníky založili školní rádio. První nahrávka byla realizována v polních podmínkách opravované učitelské knihovny. Fotku najdete na konci. Těšíme se na další díly a nové hlasy 🙂

Haló, haló, vyhlašujeme soutěž o název našeho školního rádia. Návrhy posílejte prosím na email p. uč. Ševčíkové (zdenka.sevcikova@zssenicenh.cz) do 1. 5. 2022.

Podcast ČÍSLO JEDNA! Ať se vám líbí.

 

Skip to content