Aktivity

Tančíme a cvičíme se Štěpánkou

V pátek 21.5., se v 9 hodin na levandulovém dvoře naší malé školičky rozezněla hudba, do které se ozýval hlas lektorky Štěpánky. Kdo šel náhodou okolo, mohl vidět spoustu roztančených a na hudbu cvičících dětí z první, druhé, třetí i čtvrté třídy. Bylo to super!

Celý tanečně – posilovací a tělo protahovací program trval pro každou třídu 60 minut. Čas pod vedením velmi milé, usměvavé a profesionální lektorky Štěpánky utekl jak voda. Děti tančily zumbu, aerobik, posilovaly dle svých možností, nechyběly prvky jógy a závěrečné protažení za zvuku šumícího moře. 

Sice jsme všichni dostali pořádně do těla, ale v tom nejlepším slova smyslu – s úsměvem, v pohodě, za podpory sluníčka a při závěrečném potlesku po dobře odvedené práci se nikomu nechtělo z pódia odcházet.

Ještě jednou moc děkujeme Štěpánce, která za námi přijela vlakem až z Prahy a byla opravdu skvělá! A díky ní i my všichni!

Skip to content