Aktivity

Druháčci na dopravním hřišti

Ve čtvrtek 23.9. si druháčci nasadili své modré kšiltovky, k batůžku se svačinkou od maminky připnuli cyklistickou přilbu a spolu se svými prvňáčky vyrazili vlakem na dopravní hřiště do Litovle.

Sluníčko nám od rána svítilo a mělo radost z toho, jak malí cyklisté perfektně ovládali nejen dopravní značky, ale i jízdu na kole. Dnes už ví, co která dopravní značka znamená, jak se chovat na kruhovém objezdu, zda musí zastavit u značky Stop, dej přednost v jízdě nebo co znamená symbol žlutého kosočtverce. Vyzkoušeli si zde také, jak se bezpečně pohybovat po chodníku a jak neohrozit sebe ani řidiče při přecházení přes silnici.

Na závěr jsme se vydováděli na prolézačkách, houpačkách a různých dřevěných překážkách.

Více ve fotogalerií.

Usměvaví a spokojení jsme nasedali do vlaku směr Senice a těšili se na dobrý oběd ve školní jídelně. 

 

Skip to content