Devítka se loučí

Již tradičně bývá na naší škole součástí Zahradních slavností loučení s deváťáky. Není tomu jinak ani letos. Naši školu letos opustí 18 žáků 9. ročníku, kteří budou dále pokračovat ve studiu na středních školách a učilištích.

Zahradní slavnost

Ukončení školního roku 2018/2019 patřilo již tradičně Zahradní slavnosti. Konala se v pátek 21. června 2019 za kulturním domem a byla pohádkově protančená od začátku do konce.

Atletický trojboj s obvodními školami

V pondělí 24. června 2019 se za velkou školou na atletickém oválu sešlo 136 sportovců ze základních škol ze Senice, z Choliny, z Vilémova a z Haňovic, aby si mezi sebou poměřili svoje atletické dovednosti. Běhalo se na 50 metrů, házelo kriketovým míčkem a skákalo do dálky.

Podnikatel

Již tradičně jsme se s blížícím se koncem školního roku sešli na finále projektu PODNIKATEL, který se na naší škole těší velké oblibě. Je určen

Fotbálek v Haňovicích

Ve středu se 23 malých fotbalových sportovců a jejich roztleskávačů ze senické školičky vydalo do Haňovic, aby zde na novém hřišti sehrálo utkání s fotbalisty z Choliny, Vilémova a Haňovic.