Aktivity

Dramatický kroužek vystoupil s Vaianou

Po celý školní rok nacvičovali žáci dramatického kroužku filmovou pohádku Walta Disneyho s názvem Vaiana. Scénář skvěle zpracovala žákyně 9. třídy Denisa Snášelová. Na kostýmech, kulisách a celkové choreografii pak pracovali všichni žáci. I když nebylo jednoduché dostat text do hlavy, všechny zkoušky jsme si užili a také jsme se mnohdy zasmáli. Svoji píli a celoroční práci jsme zúročili na konci školního roku, kdy jsme pohádku zahráli dětem z Mateřské školky ze Senice na Hané a také žákům naší školní družiny. Ohlas byl skvělý a všem se pohádka moc líbila.

Chci tedy ještě jednou poděkovat Denisce Snášelové, dále Lucce Hynkové, Rádě Tiché, Nikče Dvořákové, Káje Ambrozové, Zuzce Hrachovcové, Matýskovi Reifovi, Terce Vrzalové a také Mirce Šmídové.

DSC_0178DSC_0196DSC_0198DSC_0199DSC_0229DSC_0232

Skip to content