• Aktivity

  Pyžamový den 2. a 3. třídy

  „Den už se sešeřil, už jste si dost užili, tak hajdy do peřin, a ne, abyjste tam moc řádili ………..“                                                                                              Touto krásnou Ukolébavkou Jarka Nohavici začal pro  druháčky a jejich andílky třeťáčky speciální pyžamový – vzájemně poznávací – den. 

 • Aktivity

  Recitační soutěž

  Ve čtvrtek 20. 2. se na naší škole uskutečnilo tradiční školní kolo recitační soutěže. Zúčastnili se ho žáci 5. – 9. ročníku. Všechny děti přistupovaly k soutěži zodpovědně a předvedly pečlivě připravené výkony. Zazněly verše i próza

 • Aktivity

  Andílkovský Den mateřského jazyka

  Dnešní den, pátek 21. února, slaví nejenom Lenky a Eleonory, ale na celém světě se slaví Den mateřského jazyka. Naši prvňáčci a jejich andílci si tento den nenechali ujít. Přišli do školy ve svých oranžových a zelených tričkách, ale to ještě netušili, jaký príma den je čeká.

 • Aktivity

  Beseda s Policií ČR ve 2. třídě

  V pondělí 17. února navštívil naše druháčky příslušník Policie ČR. Žáci se seznámili s prací policie a také se dozvěděli důležité informace o tom, jak se chovat v různých situacích. Zopakovali si informace ohledně dopravní výchovy a dodržování osobní bezpečnosti. 

 • Aktivity

  Koncert skupiny RÉVA

  Dne 17. 2. 2020 se na naší škole uskutečnil koncert hudební skupiny Réva. Jde o cimbálovou muziku, která na naší škole hostovala poprvé.