Aktivity

Vítejte v literárně ovocném baru

Slunečná středa dne 8. června voněla jahodami, jablíčky, banány, kokosem, písmenky, hádankami, ale hlavně přátelstvím a kamarádstvím. V rámci akce Celé Česko čte dětem uspořádali druháčci pro své andílky ze 4. třídy pěkné dopoledne plné her, radostí, ale také dobrot. Za jejich dvouletou pomoc a andělské bdění je pozvali do literárně ovocného baru. Byl pod širým nebem na našem krásném a bylinkami provoněném školním dvoře. Na šesti stanovištích plnili andílci úkoly, kterými se většinou museli pročíst. Loučili se s nimi také malým dárečkem a ovocným přípitkem. Andílci si pro ně připravili krásnou pětilístkovou knihu.

Velké poděkování patří rodičům druháčků za dobroty, druháčkům, že si poradili se zorganizováním a přípravou stanovišť a čtvrťáčkům, že přišli a že jsme si společně den užili.

Loučili jsme se přáním, aby se andílkům po prázdninách ve velké škole dařilo a budoucím andílkům – třeťáčkům, aby byli stejně dobrými kamarády novým prvňáčkům.

IMG_7347_postcard IMG_7353_postcard IMG_7358_postcard IMG_7372_postcard

Skip to content