Aktivity

Čtvrťáčci v projektu Celé Česko čte dětem

Mezi nejoblíbenější a současně i velice důležité projekty, které v naší republice již mají svou tradici, bezpochyby patří projekt „Celé Česko čte dětem“. I my, žáci čtvrté třídy, jsme se do něho s chutí zapojili.Rozhodli jsme se číst nejen mladším sourozencům a rodičům, ale také sami sobě. Každý den si čtyři z nás vybrali úryvek ze své oblíbené knížky, kterou nám tímto představili a kousíček z ní  přečetli. Na závěr  četby byla  připravena otázka, na níž odpověď byla schovaná v právě  slyšeném úryvku.

Velkým bonusem  uprostřed týdne byl „Literární bar“, který si pro nás připravili naši kamarádi z druhé třídy. Samozřejmě nechybělo ani občerstvení pro hladová bříška, která už o sobě po čtení a plnění čtenářských úkolů dávala vědět.

Moc jsme si tuto speciální návštěvu užili a ještě jednou všem druháčkům i jejich paní učitelce  děkujeme!

Děkujeme také knížkám za vše krásné, co nám poskytují a slibujeme jim, že zůstaneme vždy jejich věrnými kamarády!

Skip to content