Aktivity

Turnaj ve stolním tenise

Během měsíce dubna proběhl školní turnaj ve stolním tenise. Možnost zúčastnit se měli všichni žáci 5. až 9. třídy. Tuto příležitost nakonec využilo celkem 19 žáků, kteří se utkali v urputném, avšak férovém souboji.

Po úvodních zápasech, kdy každý hráč odehrál 6 klání, došlo k rozdělení hráčů mezi nasazené a nenasazené do následného turnajového pavouka. Nejlepších 8 hráčů získalo výhodu slabšího protihráče. Vývoj turnaje nepřinesl výraznější překvapení, první 3 místa získali žáci 9. ročníku. O 3. místo porazil Milan Špičák Daniela Dvorského z 8. třídy a finále bylo soubojem Matyse Krále s Tomášem Grézlem. Kromě gratulace vítězi je nutno poděkovat všem účastníkům turnaje. Turnaj přinesl mnoho pěkných soubojů u pingpongového stolu, ale i spoustu zážitků a legrace. Doufám, že příští ročník bude aspoň tak dobrý jako ten letošní.

FINÁLE:                    Král Matyas                  11:7                 Grézl Tomáš

O 3. MÍSTO:              Špičák Milan                11:8                 Dvorský Daniel

Pinec_1 Pinec_2

Skip to content