Aktivity

Projektový týden zdraví

Během dubna proběhl na naší škole projektový týden zdraví.  Měsíc duben byl stanoven cíleně, díky Světovému dni zdraví, který každoročně připadá na 7. dubna. Celý projekt si pro své kamarády přichystali žáci osmého ročníku. Připraveno měli řadu témat po jednotlivých dnech: cukr v potravinách a nápojích, sůl nad zlato, potravinová pyramida, pohyb (prevence proti obezitě), vitamíny, ovoce a zelenina. Každý den měli žáci možnost vyplnit soutěžní tajenku, mohli se zúčastnit sportovního odpoledne a zjistit mnoho informací, které třeba ani netušili. Celý projektový týden vyvrcholil návštěvou „malé“ školy. Zde si osmáci pro své spolužáky připravili řadu stanovišť, soutěží a her  k tématu zdraví.

Chtěl bych moc poděkovat žákům 8. třídy za pečlivou přípravu celého projektového týdne a za nasazení, se kterým ho zrealizovali.

zdraví_2

zdraví_1

Skip to content