Aktivity

Turnaj ve fotbálku

Páteční horký den 12. června by mohl sice lákat k vodě, ale nepleťte se, pro asi 50 žáků senické, vilémovské a haňovické školy to byl fotbalový svátek. Horko nehorko, prach neprach, se vrhli na haňovickém hřišťátku u školy do fotbalového zápolení. Po dvou a půl hodinách bylo rozhodnuto o vítězi, stali se jím hoši z naší školy a právem si odvezli z Haňovic diplom a pohár za první místo. A kdo že zaslouží pochvalu za příkladné sportovní chování a vzornou reprezentaci senické školy?

Z 1. třídy Jakub Mačák, Ondra Tichý a Toník Spurný, z 2. třídy Vojtík Nakládal, z 3. třídy Standa Hynek a Jirka Novák, z 4. třídy Ondra a Honza Cetkovští, Romďa Hapalák, Víťa Janeček a Pavel Hlavinka a z 5. třídy Honza Elsner, Míša Coufal a Dominik Navrátil.

Hoši děkujeme.

IMG_4141_postcard IMG_4163_postcard

 

Skip to content