Aktivity

Soutěž v AJ – English Expert 2018

V pátek 20. dubna se tentokrát na půdě základní školy v Těšeticích konal 3. ročník konverzační soutěže v anglickém jazyce English Expert, která je určená pro žáky 8. a 9. tříd. Za senickou školu se klání zúčastnili tři žáci 8. třídy – Michal Doležel, Michal Kočí a Matyáš Moťka.

Soutěž se skládala ze čtyř disciplín – vypisování slovíček z obrázku, čtení a také poslech s porozuměním, poslední byla krátká promluva na vylosované téma. V konkurenci asi 15 soutěžích z dalších škol si skvěle vedli Michal Doležel (4. místo) a Matyáš Moťka (5. místo), kteří obstojně „šlapali na paty“ starším deváťákům. Za své snažení si všichni odnesli malou sladkou odměnu a možnost srovnání své jazykové úrovně s ostatními.

Mgr. Lada Najvárková

EE18 1 EE18 2 EE18 3

Skip to content