Aktivity

Exkurze do firmy PANAV

Příležitost podívat se do technického provozu zavedené firmy měli 18. dubna žáci 8. třídy, kteří v rámci exkurze navštívili místní firmu na výrobu návěsů a přívěsů PANAV.

Žáky čekala asi hodinová exkurze vedená panem výrobním ředitelem Ladislavem Štafou, který vysvětlil, jak ve firmě postupně vznikají její produkty. Žáci si prošli výrobní haly, kde mohli vidět zařízení, nástroje atd. potřebné k výrobě, udělali si představu o náplni práce mnohých technických povolání a uvědomili si, kolik práce a zaměstnanců je ve firmě zapotřebí. Během exkurze se mohli ptát na cokoli, co je v souvislosti s prací ve firmě PANAV zajímalo. Mohli také uvažovat, zda by v budoucnu některé z povolání chtěli vykonávat a na jaké střední školy by tedy měli směřovat jejich kroky. Na závěr dostali všichni dárek v podobě trička s firemním logem.

Mgr. Lada Najvárková

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Panav 2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Panav 5 Panav 6 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content