Aktivity

Recitace na malé škole

Vítání jara může probíhat různě, v naší škole jsme začali ve čtvrtek 17. března literárně. Vždyť březen vždy patřil knihám. Žáci si připravili různé básničky a textíky z dílen známých  i méně známých spisovatelů. Slyšeli jsme verše pana Františka Hrubína, Jiřího Žáčka, Miloše Kratochvíla, Jana Vodňanského, Jiřího Havla, Zuzany Miřátské a mnoha jiných autorů. Odvážných recitátorů s dobrou pamětí a milým projevem bylo 38. Nejlepší tři z první, druhé a třetí třídy nás pojedou v dubnu reprezentovat do cholinské školy, kde se po covidové odmlce opět obnovuje recitátorská tradice. Už teď se moc těšíme. Postupujícím gratulujeme, ale poděkování a pochvalu zaslouží všichni, kdo se básničkové přehlídky zúčastnili.

A teď už nezbývá, než aby to jaro a s ním lepší sluníčková nálada, už přišlo a zůstalo tady s námi.    

Skip to content