Aktivity

První stupeň zdolává SENICKOU LAŤKU

Jako každý závěr školního roku, tak i ten letošní,  je  neodmyslitelně spojen nejen s odevzdáváním učebnic a rozdáváním výkresů, ale také se soutěží ve skoku do výšky pojmenovanou Senická laťka. Mnozí z našich malých školáků se na ni těší stejně  jako na atletický trojboj, který bude následovat den poté.Spousta našich nejmenších statečně zápolila s laťkou, která končila ve výšce očí mnohých z nich. Přesto se nezalekli a hrdě a s elánem skákali dál. Proto zaslouží všichni skokani velikou pochvalu.

Mezi ty, kteří vyskočili a přeskočili nejvíce centimetrů patří Maruška K., Zuzanka Č., Martinka S. z první třídy, Staník Hynek, Lukášek Šťastný a Lukášek Chytil z druhé třídy, ze třetí třídy to byla Natálka L., Kristýnka D., Románek H. a Víťa J., Leonka D. , Lucinka H. a Martinek Z. jsou žáky čtvrté třídy a žáci páté třídy létali vzduchem jako papírový draci téměř všichni.

Všem právem patří veliká gratulace!!

Skip to content