Aktivity

Anglická pohádka jako rozloučení od čtvrťáčků

Jako rozloučení s mladšími kamarády a s angličtinou ve třetí a čtvrté třídě  si žáčci čtvrté třídy zvolili pohádku. Během chviličky se díky vtipným kostýmům změnili na zvířátka, která nemluví zvířecí řečí, ale používají k dorozumívání  angličtinu.Na našem krásném novém dvoře se sešly nejenom děti od první do třetí třídy, ale pozvání  přijali i ti nejmenší ze senické mateřské školky. Diváci byli připraveni, herci také, takže představení mohlo začít.

Pohádka o zvířátkách, která se chtěla všechna vejít  do malého domečku se dětem moc líbila, což daly najevo velkým potleskem.

Herci odcházeli spokojeni, se sladkou odměnou a my všichni z malé školy i školky jim do dalších školních let přejeme hodně úspěchů a důvodů být hrdý sám na sebe.

 

Skip to content