Aktivity

Prvňáčci a pátek třináctého

Jestli podle nadpisu očekáváte smolný den, tak vás musíme ujistit, že ba naopak, dnešní den byl príma. Sice jsme museli brzy vstávat, protože vláček do Litovle čekal, ale náš první školní výlet se vydařil. Začali jsme na dopravním hřišti. Kola, koloběžky, dopravní značky, dopravní situace, …, to vše nám dalo zprvu zabrat. Pravá či levá ruka, jízda ve svém pruhu a ne v protisměru, pravidlo na kruhovém objezdu, dodržování bezpečné vzdálenosti a mnoho dalších dopravních záludností. Po hodině a půl jsme už ale byli zdatnými cyklisty a moc se nám nechtělo hřiště opustit. Po vydatné svačince jsme se přesunuli na dětské hřiště a potom do muzea na výstavu lega. Na tu jsme se těšili. Nejprve jsme si prohlédli stálou expozici řemesel, ta byla zajímavá, ale zábavnější byl svět kostiček. S Litovlí jsme se rozloučili opět na houpačkách a pak už hurá na nádraží, na vláček a na výborný oběd ve školní jídelně.

Výlet jsme zvládli bez úrazů a dostali jsme pochvalu za snažení a pěkné chování.

Jak se nám dařilo si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Vaši prvňáčci

DSC01469x DSC01492x

Skip to content