Aktivity

Podzimní skřítci pro prvňáčky

Jednoho podzimního dopoledne se andílci ze čtvrté třídy proměnili zlým kouzlem Pána všeho nečasu na podzimní skřítky. Jedinou záchranou pro své andílky byli prvňáčci. S odvahou a srdcem na dlani se vydali do parčíku za školou navracet svým kamarádům ze čtvrté třídy původní podobu. Úkol to vůbec nebyl jednoduchý. Museli zdolat začarovanou horu, zapamatovat si spoustu podzimních věcí,  poskládat obrázek z přírodnin, trefit se balónkem do nejbližšího stromu, poskládat podzimní puzzle, běžet slalom, udělat pár dřepů, uhodnout hádanku či najít schované kaštany. Nejtěžším úkolem však bylo najít toho nejmenšího a nejrychlejšího skřítka. I tenhle úkol, stejně jako devět dalších, zvládli odvážní zachránci na jedničku. Pán podzimního nečasu musel navrátit andílkům jejich původní podobu a předat vládu barevnému slunečnému Podzimu.

Na závěr nesměla chybět společná fotografie provoněná radostí, štěstím, barevným listím a hlavně andělským kamarádstvím.

Velká pochvala a poděkování patří nejen žáčkům první třídy, ale také andělům čtvrťáčkům, kteří si speciální kouzelné podzimní dopoledne nachystali!

Skip to content