Aktivity

Den otevřených dveří ve sportovním duchu

Po atletikou naplněném pátečním dopoledni dne 4. října nás čekalo i sportovní odpoledne. Kdo si chtěl prohlédnout malou školu, práce žáků a úpravy, které se nám podařilo během prázdnin uskutečnit, měl možnost. Ve tři čtvrtě na tři vyrážel olympijský průvod žáků malé školy Sokolskou ulicí do areálu hlavní budovy školy, kde paní ředitelka v 15 hodin zahájila turnaj v přehazované žen, ve fotbale mužů a dětské hry dětí. Souběžně probíhal Den otevřených dveří ve velké škole.

Přítomní měli možnost občerstvit se, zahřát u táboráku, děti mohly využít skákacího hradu nebo si pustit balonek štěstí. Putovní poháry a diplomy vítězům  předávala paní ředitelka Mgr. Kateřina Prucková a pan starosta Ing. Michal Tichý.

Celý den byl velmi pohodový, ale i napínavý, zábavný, přátelský a určitě se někdy ve stejné nebo jiné míře zopakuje.

Všem sportovcům děkujeme za účast a bojovnost, hostům za podporu a povzbuzování a těšíme se na další společné akce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content