Aktivity

Podzimní den se skřítky

Čtvrteční ráno dne 2. listopadu nebylo zcela obyčejným ránem. Krtek sice občas ještě někde ryje, ale hlavně byl tento den ve znamení radosti a pohody. Od rána do malé školy přicházela strašidýlka, skřítci listnáčci, dýňáci, podzimní příšerky, čarodějky či trpaslíčci. Kdybyste nevěděli, co se zde dělo, tak vám to povíme. Děti z malé školy připravily pro děti z protější mateřské školičky dopoledne plné her, zábavy a podzimních legrácek. Čtvrťáčci si připravili zábavná stanoviště, třeťáčci je doplnili stanovišti sportovními, druháčci se stali zodpovědnými vodiči malých dětiček a prvňáčci si tato stanoviště za odměnu ještě prošli. Po nevlídných předchozích třech dnech se dnešní dopoledne vydařilo, dokonce na nás občas svým očkem mrklo mezi mraky sluníčko.

Společným závěrečným potleskem a s přáním dobré chuti ke čtvrtečnímu obědu jsme se rozešli a už teď se těšíme na další kamarádský společný den. Všichni, kdo se jakkoliv na přípravě podíleli, si zaslouží poděkování a pochvalu.

– více foteček najdete ve fotogalerii

IMG_0058_postcard

Skip to content