Aktivity

Návštěva výstavy Flora Olomouc

V pátek 27. dubna jsme se vypravili v odpoledních hodinách na výstavu Flora Olomouc. V naší jedenáctičlenné skupince byli jak členové přírodovědného kroužku, tak i další zájemci z řad dětí druhého stupně.

Dětské oči dovedly objevit krásu hlavní, tentokrát pro dospělé poněkud kontroverzní expozice. Jako již tradičně jsme navštívili tropické a subtropické skleníky, kde jsme se ponořili do podivného světa tajemné Indonésie. Nevynechali jsme ani tichou a návštěvníky opomíjenou univerzitní botanickou zahradu s jezírky, stinnými zákoutími a hmyzím hotelem. Poslední část naší návštěvy pak patřila nákupům. Domů jsme se ve slunném odpoledni vraceli veselí a příjemně unavení.

3                                                  2

4                                                  5

 

Skip to content