Nezařazené

Návštěva jarní výstavy Flora Olomouc

V pátek 25. dubna odpoledne jsme odjeli do Olomouce na jarní výstavu Flory Olomouc. Tentokrát bylo zájemců opravdu hodně, do Olomouce nás jelo 15 a zpět dokonce 16! Byli jsme zvědavi, čím nás výstava překvapí. A lákadel bylo opravdu hodně. Zbrusu nový hlavní pavilon nás uvítal expozicí visuté zahrady. Při prohlídce svatebních šatů se někteří začali těšit na to, až se budou vdávat či ženit. U stánku s hmyzími hotely jsme byli pochváleni, že se snažíme zušlechťovat naši školní zahradu a dostali jsme tištěné materiály a semínka zeleniny.  Pokračovali jsme do tropického a subtropického skleníku a také do Botanické zahrady UP Olomouc. Poté jsme se vrhli do víru drobnějších expozic, nabídek a  prodejců. Když jsme po třech hodinách odcházeli na vlak, mnozí z nás si odnášeli domů nějakou rostlinku či jinou drobnost.

Skip to content