Aktivity

Májový turnaj v miniházené

Páteční ráno dne 30. května nebylo sice příznivé, ale házenkáři něco vydrží a jen tak lehce se nevzdávají. V tento den se konal poslední letošní turnaj v rámci školní ligy házené. Sešlo se pět družstev. Přijeli házenkáři z Těšetic, Loučan, z Choliny, z Drahanovic a chybět nesměli místní seničtí miniházenkáři: Vojtík N., Barunka K., Standa H.,  Leonka K., Ondra C., Leonka D., Lucinka H, Honza  D., Marťa Z., Matyáš M. a Michal C. V urputných bojích si i mezi kapkami deště nejlépe vedli naši kluci a holky, získali skalp všech družstev a právem jim patří 1. místo.

Všem patří pochvala za bojovnost, hru fair play a vzornou reprezentaci školy.

Velké poděkování patří také našim p. kuchařkám, které nás zahřály voňavým čajem, ale také p. Hynkovi, p. Štajgelovi, p. Kalabisovi a p. Barabášovi, kteří zajistili plynulý chod turnaje jako časoměřici, rozhodčí, trenéři, šatnáři. Moc děkujeme.

IMG_0815_postcard

Skip to content