Aktivity

Hurá, jedeme do Bonga!

Hurá, jedeme do Bonga!, aneb školní výlet žáků 1. až 5. třídy.

Na tento den, na čtvrtek 6. dubna 2017, se všichni kluci i holky z 1. stupně naší školy moc těšili. Za penízky, získané prodejem vánočních ozdůbek, svícínků a dobrůtek ve vánoční kavárně,  se rozhodli zaplatit si školní výlet do zábavního parku Bongo v Brně.  Čas utekl jako voda a než jsme se nadáli, stály u školy dva autobusy, aby nás do tohoto veselého zařízení dovezly. V 9 ráno se otevřela brána Bonga a atrakce byly naše. Průlezky, skluzavky, trampolíny, lezecké stěny…. Pro každého něco. Po dvou hodinách, unavení, upocení, jsme opět naše autobusy zaplnili a šťastni odjeli zpět. Cesta proběhla bez obtíží, uzavírky nás minuly, páni řidiči jeli bezpečně. Děkujeme.

Nám budou tento den připomínat zážitky a také mnoho foteček ve fotogalerii.

IMG_8830_postcard IMG_8833_postcard IMG_8834_postcard IMG_8836_postcard

Skip to content