Aktivity

Expedice ÁRUH, ÁRUH aneb 5. den školy v přírodě

Do posledního dne školy v přírodě jsme se probudili všichni společně. Kolem půl sedmé se malou školou ozývalo: „Dobré ráno!“ a linula  vůně zubní pasty. Po křupavé a sladké snídani jsme se sešli na školním dvoře, kde se za nádherného slunečného počasí barvily, popisovaly a zdobily deníky školy v přírodě. Nesměla chybět ani taneční rozcvička a několik raníčků v podání všech členů expedice.

Přesto se jeden neúčastnil, jen  zpovzdálí pozoroval dění celého týdne. Byl to drak, který nám připomněl,  že za humny můžeme objevit spoustu krásných, vzácných a zajímavých věcí. A my díky našim expedicím teď už víme, že za humny není jenom drak!

Eliška z Kunštátu nás na závěr všechny pasovala na platné členy svého rodu!

Spokojeni a s úsměvem na tváři jsme se rozešli po týdenním putování domů….

Skip to content