Aktivity

Exkurze 9. třídy

Druhou středu v prosinci, 10. 12., jsme jako 9 třída navštívili postupně úřad práce a vlastivědné muzeum. Úřad práce v nás zanechal mnohem větší dojem, než jsme čekali. Úvodem byla přednáška příjemné, energické paní a následovně jsme si mohli podrobně nastudovat a vzít materiály o našem budoucím, vysněném povolání. Od kopáče až po lékaře. Každý si našel, co potřeboval.

Ve vlastivědném muzeu byla pořádaná (je až do ledna) výstava 1. světové války. Dostali jsme pracovní listy, které nám sloužili také jako opakovací materiál do dějepisu. Celý den byl rozhodně lepší než sezení ve školních lavicích.

                                                                                                                                                                                                      Václav Havlíček

Skip to content