Aktivity

Budliky, budliky, my jsme čerti ze Senice

6.prosince se v senickém Kulturním domě konalo čertovsko – andělské hemžení a rejdění. Z malých i větších peklíček tu hráli, zpívali a dováděli čerti různých kategorií.Jen Mikuláš zatím nedorazil.

A protože nechyběli ani zástupci z pekla tanečního a sportovního, zpříjemnili svým umouněným kamarádům i ostatním přítomným dětem tak pomalu ubíhající čekání. Čím? Přece tanečně – aerobikovým vystoupením na ďábelskou hudbu. Byl to tanec přímo pekelný. Ať ve velkém kruhu, nebo v řadě či malých kroužcích jim kopýtka poskakovala ve správném rytmu, ocásky se točily správným směrem a z veselých očí létaly čertovské jiskřičky.

Moc milým  čerticím Zuzance, Karolínce, Radance, Zuzance,Esterce, Barunce, Kristýnce a Leonce a čertíkům Staníkovi, Vitkovi, Románkovi a Pavlíkovi za jejich vystoupení děkujeme. Byli skvělí! Pochválil je i právě se z obláčku nad Senicí snášející Mikuláš.

 

Velké poděkování patří také maminkám a tatínkům, kteří pro nás setkání s Mikulášem, čerty a anděly připravili.

Skip to content