Aktivity

Den otevřených dveří v malé školičce

Kdo se zastavil v pátek 12. prosince 2014 v senické malé školičce, byl uvítán nejen strážným andílkem u dveří a vánočními melodiemi, ale také žáky, kteří přítomné srdečně vítali. Škola byla vánočně vyzdobena, v každé třídě voněl stromeček, pod ním stál třídní betlém, všude voněly svíčky a cukroví, které připravily děti, ale také maminky a babičky. To vše si měli hosté možnost ochutnat a vypít v naší vánoční kavárničce. Obsluha se snažila a s úsměvem vydržela až do šesté hodiny večerní.

Na tento den si žáci pečlivě připravovali nejen své vystoupení, ale také výrobky na jarmark. Poděkování patří maminkám a všem, kdo dětem do jarmarku čímkoliv přispěli. Výtěžek jim poslouží na zafinancování školního výletu, který si sami vyberou.

Moc děkujeme všem, kdo naši školičku přišli navštívit a podpořili naše snažení, kdo nám napsali do šupinky přáníčko. Vaší podpory a slov uznání si nesmírně vážíme.

– foto k nahlédnutí ve fotogalerii

 

Skip to content