Aktivity

Elektronická schránka důvěry

Od nového školního roku 2016/2017 je zavedena elektronická schránka důvěry. Schránka důvěry nabízí alternativu pro ty žáky, kteří se bojí svěřit a otevřeně o možném problému mluvit. Schránka byla programována s důrazem na vysoké zabezpečení dat a může být příjemnou alternativou osobního kontaktu pro děti, které jsou zvyklé na online komunikaci.

Vzkaz se odesílá přes internet z počítače nebo mobilního telefonu. Je možné se podepsat, ale současně nabízí schránka důvěry možnost odpovědět také anonymnímu pisateli. Při odesílání vzkazu žák vyplňuje svůj e-mail, který se však nikomu nezobrazí, slouží pouze pro příjem odpovědi. Aby mohl být problém dobře řešen, je vhodné jej popsat co nejpodrobněji.

Na schránku důvěry se dostane žák přes stránky ZŠ Senice na Hané, nebo přímo přes odkaz: https://www.schranka-duvery.cz/schranka/7833af9b.

schranka

Skip to content