Aktivity

Druháčci v Litovli

Na čtvrtek 21. září se druháčci moc těšili. Čekal je výlet do Litovle na dopravní hřiště a do muzea. Probouzeli jsme se s obavou, zda déšť, který nás provázel předešlými dny, ustane a výlet nám nepřekazí. Hurá, nepršelo! Sice foukalo, ale teplé oblečení i čajíky v bandaskách nám pomáhaly. Na hřišti jsme strávili dvě hodinky, a přestože jsme tady byli poprve, vedli jsme si dobře, užili jsme si nejenom jízdu na kole, ale i role chodců. Na desátou hodinu jsme měli domluvenou návštěvu muzea. Stálá výstava tradičních řemesel nás bavila a přiblížila nám život našich praprababiček a prapradědečků. Výborné doplnění našeho celoročního projektu Naše kořeny! O zájmu žáků svědčily zvídavé dotazy a zaujaté pohledy. Našim zrakům neunikla ani výstava společenského hmyzu a nová expozice pod střechou muzea o životě Gustava Frištenského a o historii gramofonů v Litovli.

Všichni druháčci zaslouží velkou pochvalu za vzorné chování a reprezentaci naší školy. Zvládli na výbornou i cestování vlakem a atrakce na dětském hřišti. 

více foteček najdete ve fotogalerii

IMG_9573_postcard

IMG_9576_postcard

 

Skip to content