Aktivity

DRUHÁČCI NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI, V MUZEU I U KRTEČKA

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 jsme se společně s druháčky vydali vlakem do Litovle. Naše první zastávka byla dopravní hřiště, tam jsme se stali účastníky silničního provozu a vyzkoušeli jízdu na kole či na koloběžce. Když už jsme byli všichni vyježdění a nasvačení, pokračovali jsme vesele do muzea na výstavu lega a expozici starých řemesel. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí z doby minulé a užili si spoustu zábavy s barevnými kostičkami. Protože jsme měli ještě chvilku, využili jsme ji a šli navštívit Krtečka. V turistickém informačním centru Litovel byla výstava, která nesla název Zdeněk Miler dětem. Jak se chýlil čas odjezdu vlaku, rozloučili jsme se s Litovlí a vyrazili jsme zase zpět do naší krásné školičky Senice na Hané.

Výlet jsme si všichni pořádně užili. Chcete vidět, jak jsme si dnešní krásný den užili? Tak se podívej do fotogalerie.

S pozdravem druháci

Skip to content