Aktivity

Den stromů s andlílky 2. a 3. třídy

 

“ Na stejné Zemi co my, bydlí tu s námi stromy.“ 

        Dnes 18. 10.  jsme s andílky ze 2. a 3. třídy společně oslavili mezinárodní Den stromů, který připadá na tuto neděli. Tentokrát jsme nechali učení doma a věnovali náš společný čas projektovému dni. Ten začal povídáním o přírodě, zvířatech i lidech. Zajímalo nás, čím vlastně stromy prospívají lidem. Zjistili jsme, že stromy nejsou jen pro užitek lidí, ale jsou také domovem spousty zvířátek.

       Jakmile jsme věděli potřebné informace, pustili jsme se do tvoření. Každá andílkovská dvojice tvořila svůj strom, který ukrýval několik zvířat i informací. Všem andílkům se velmi dařilo a vznikly tak krásné práce.  Když už se náš tvořivý čas chýlil ke konci, každá andílkovská dvojice nám odprezentovala svůj výtvor. Na závěr projektového dne jsme se celá andlílkovská parta vydali do parku, kde jsme přes starý strom “ Jílovec maďal“ poslali přání všem stromům. Se splněnými úkoly a s hezkým pocitem jsme se rozloučili s dnešním krásným dnem.

Průběh celého dnešního dne můžete shlédnout ve fotogalerii.

S pozdravem a posledním přáním se loučí andílkovské dvojice 2. a 3. třídy.

Mějte stromy rádi.

 IMG_1939

Skip to content