Aktivity

Den stromů očima 1. a 4. třídy

Krásnou písničkou s názvem Stromy od pánů Svěráka a Uhlíře začali svůj stromový den žáci 1 a 4. třídy.  Sešli se v pátek 18. října, aby oslavili Den stromů a aby si uvědomili důležitost těchto oslavenců. Během dopoledne vznikly krásné vizitky stromů. Všechny stromy a keře rostou v našem blízkém okolí – v parku za školou, na školním dvoře či v areálu sousední MŠ a některé mají i velmi exotické názvy: liliovník, svitel, jinan, …..  O všech si žáci na vizitky zapsali mnoho zajímavých informací,  ale také je velmi pěkně odprezentovali.  U skutečných stromů si porovnali svoje poznatky a vzniklo mnoho krásných foteček s autory vizitek.

Přáníčky stromům, která zdobí školní schodiště, jsme se s dnešním slavnostním dnem rozloučili. Den byl moc pěkný, přátelský, tvořivý, zpěvavý, kreslící…

Milé stromečky, budeme se o vás starat, máme vás rádi. 

DSC01723x – kopie DSC01777xDSC01760x DSC01765x

Skip to content