Aktuálně ZŠ

Březen

Vážení rodiče,

dle vyjádření ministra školství je nutné počítat s možným návratem dětí zpět do školy nejdříve v polovině května 2020. Distanční forma vzdělávání dětí bude bohužel probíhat déle, než se předpokládalo.

Pro lepší přehled a orientaci budou žáci dostávat vždy v pátek týdenní plán vzdělávání s jednotlivými předměty – a to přímo od třídního učitele. Daný plán bude posílán přes aplikaci Bakalář a bude se týkat pouze hlavních předmětů. Veškeré potřebné přílohy k předmětům budou umístěny přímo v aplikaci Bakalář: dokumenty ⇒ přehled ⇒ veřejné dokumenty učitelů.

V případě potíží s přihlášením do Bakaláře, prosím kontaktujte správce:

karel.jahoda@zssenicenh.cz

Vnímáme, že daná situace není pro Vás jednoduchá. S uzavřením školy Vám vyvstaly starosti ohledně hlídání i vzdělávání. Za poslední dva týdny si zasloužíte obdiv a uznání. Držte se! Snad budete moci brzy vypravit děti do školy!

Mgr. Šoupal Tomáš

Upozorňujeme, že materiály pro domácí studium žáků budou distribuovány pomocí systému Komens pro rodiče v Bakalářích školy.

Pokud nemáte doma Office firmy Microsoft, pro vypracování úkolů v textovém editoru nebo pro tvorbu prezentací doporučujeme program LibreOffice (zdarma).

11. 3. – Od středy 11. března 2020 je pro žáky škola uzavřena, nefunguje ani školní družina! Toto rozhodnutí je platné do odvolání!
Více v oznámení vedení školy a opatření ministerstva zdravotnictví.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)