Aktuálně ZŠ

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2020/2021

V souladu s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s onemocněním COVID-19 a v souladu s opatřením MŠMT k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 dochází ke změně průběhu a organizace zápisu k povinné školní docházce, který je tímto nucen upustit od některých tradičních postupů. Zápis bude organizován online bez osobní přítomnosti dítěte ve škole a také bez přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole. Postupujte podle pokynů uvedených níže. 

Termín pro příjem žádostí je stanoven od 1. 4. 2020 do 30. 4. 2020.

Pokyny a dokumenty k vyplnění:

Zápis_k_povinné_školní_docházce – pokyny

Dotazník k zápisu

Další informace a doplňující dokumenty:

Kritéria_pro_přijetí

Příloha_k_žádosti_o_odklad-vyjádření_lékaře

Doporučení pro rodiče prvňáčků:

Jak-diteti-usnadnit-zahajeni-skolni-dochazky 

Desatero_pro_rodiče_budoucího_prvňáka

logopedicka-cviceni-pro-budouci-prvnacky_1

jak-vybrat-skolni-brasnu

Skip to content