Aktivity

Tělocvik s andílky

Protože společných chvilek, které tráví prvňáčci se svými andílky ze čtvrté třídy není nikdy dost, rozhodli se prožít středeční tělesnou výchovu společně.

Po řádném rozcvičení a pár honičkách, u kterých se všichni pobavili, si andílci vzali pod ochranná křídla své prvňáčky. Vzniklo tak deset menších skupinek, které se rozlétly k deseti sportovním stanovištím. Děti běhaly slalom, skákaly přes švihadlo, dělaly sklapovačky, přetahovaly se, střílely na koš, házely si o zeď nebo vystupovaly a sestupovaly z bedýnek. Nejen že si cvičení užily, ale s úsměvem se i pořádně zapotily.

Na závěr si každá skupinka pro své kamarády připravila hádanku, kdy ze svých těl vytvořila živý obraz. Ostatní kamarádi pak hádali, co bylo jeho námětem.

Dvě hodiny utekly jako voda a nám se vůbec nechtělo ze sportovní haly odcházet! Všechny děti si za své cvičení a nasazení zaslouží velkou jedničku!

Skip to content