Aktivity

Angličtina pro prvňáčky

V pátek 25. 5. se třeťáci rozhodli, že své malé kamarády zase po nějaké době navštíví.Andílci si pro prvňáčky připravili 8 stanovišť,  kde museli prokázat své anglické znalosti a vědomosti na téma rodina, zvířata, barvy nebo čísla. Na každém stanovišti za správné splnění úkolu získali část obrázku. Nakonec všichni prvňáčci obrázek správně složili, nalepili a vymalovali obrázek opičky. Každý andílek pomohl malému kaDSCN0458marádovi ještě napsat dvě krátké věty, díky kterým jsme mohli zjistit, kdo obrázek složil a co má rád.

Jak jsme si netradiční výuku anglického jazyka užili, můžete sledovat na fotkách ve fotogalerii.

VŠEM POSÍLÁM ZASLOUŽENOU VELIKOU POCHVALU. Třeťákům za skvěle nachystaná stanoviště a prvňáčkům za jejich znalosti a vědomosti, které prokázali na stanovištích.

Skip to content