1. a 3. třída slaví Den stromů

Každý z nás má rád svůj svátek a ještě raději ho slaví spolu s kamarády. V pátek 19.10. slavily děti z první a třetí třídy velmi důležitý a přírodou vonící svátek. V tento den měly totiž svůj sváteční den všechny stromy a prvňáčci se svými andílky si takovou oslavu nemohli nechat ujít.

Během chviličky se z nich stala královská veličenstva s listovou korunou na hlavě a pro své stromové království si vytvořila i vlastní, originální erb. Ten potom dozdobila barevnými listy v parku za malou školičkou a se vším tímhle bohatstvím se spěchala pochlubit za starým a moudrým kamarádem Stromovousem.

Ten jim na oplátku za jejich dary také něco věnoval. V jeho bohaté kaštanové koruně děti společně našly nejen sladký dárek, ale i tajný, pro ty mladší obrázkový vzkaz  s připomenutím toho nejdůležitějšího kolem nás.

Milé stromy, přejeme vám všem hodně sluníčka, vláhy i čisté ovzduší, ale hlavně spoustu kamarádů, kteří se o vás budou starat a nedovolí, aby vám někdo ubližoval!

“ Na stejné Zemi co my,

bydlí tu s námi stromy……“