Sběr starého papíru

Letošní jarní sběr starého papíru se konal ve dnech 7. až 11. dubna 2014. Do sběru se zapojili téměř všichni žáci a bylo vybráno celkem cca 18 tun starého papíru. Společně s podzimním sběrem je celkové množství neuvěřitelných 33 tun papíru. Největší zásluhu na tomto výsledku mají žáci třetí, druhé a čtvrté třídy, kteří při závěrečném přepočítání získali v tomto pořadí první tři místa. Pro nejlepší sběrače je i tento školní rok připravena odměna, a to v podobě zajímavých knih. Pro nejlepší třídy finanční odměna.

Z utržených peněz bude dále žákům zakoupena sada školních trik, I. stupeň – různé drobnosti pro zúčastněné žáky, II. stupeň – 30.5 návštěva kina (Hobbit).

Velké poděkování patří všem rodičům, kteří svým dětem se sběrem pomáhali, a dále pedagogům a žákům z  devátého ročníku, kteří se podíleli na organizaci a práci při sběru.