Aktivity

Hurá, máme řidičák!

Ve středu 7.5. čekal na čtvrťáky velký úkol, který byl završením půlročního zdokonalování se ve znalostech dopravních předpisů, zdravovědy a také jízdy na kole. Odjeli  na dopravní hřiště do Litovle, kde pod odborným dohledem skládali svůj první řidičský průkaz na kolo.Nejdříve se pořádně rozcvičili na dětském hřišti a šlo se „na to“. Jedna skupina začala svou zkoušku testem ze zdravovědy a druhá bojovala se značkami a dopravními předpisy. Následovala výměna stanovišť a svačina na posilněnou před závěrečnou jízdou. Kolena se sice trošku třásla, ale nakonec vše dobře dopadlo a získané řidičáky hřály své nové majitele v kapse.

Zastávka na zmrzlinu před odjezdem zpět do Senice byla zaslouženou odměnou!

Moc gratuluji a přeji spoustu bezpečně najetých kilometrů!

Skip to content