Aktuálně ze školní družiny

„Máme rádi zvířata!“

IMG_1798

„Máme rádi zvířata!“, tak takhle jsme nazvali náš dvoudenní projekt, který proběhl v době od 23.2. do 24.2. 2017. Ve středu se děti z I. i II. oddělení seznámily s průběhem a náplní celého projektu. Ve čtvrtek je čekala přípravná fáze, kdy si děti dle svého uvážení vyráběly masky svých oblíbených zvířátek. V pátek proběhla realizační část projektu. Pejsek a kočička se cítili velmi osamoceně a hledali kamarády se kterými by se mohli seznámit a také si s nimi hrát. Ve školní družině na ně čekalo mnoho domácích, lesních i cizokrajných  zvířátek. Ta se postupně pejskovi a kočičce představila a řekla o sobě pár vět. Po seznámení si spolu zasoutěžili a zatančili. Páteční odpoledne si všichni náramně užili :-).